top of page

O NAS

_DSC4739.JPG

"HEART 2 ART to projekt od Artystów dla Artystów.

Tworzymy i pomagamy tworzyć."


 

Historia Heart 2 Art sięga 2016 roku, gdy po raz pierwszy przekroczyłam próg hali na Targówku Fabrycznym i poczułam, jak ogromny potencjał drzemie w tym miejscu! Wystarczyło kilka dni ciężkiej pracy nad odgruzowaniem przestrzeni Atelier, aby moc tego miejsca mogli poczuć również jego pierwsi goście. Od tego czasu zmieniło się sporo. Do Fabrycznego Atelier dołączyły kolejne lokacje filmowe, a sama postawiłam pierwsze kroki w scenografii i produkcji, wchodząc w pełni w świat planów zdjęciowych.

 

Od 2016 roku zrealizowałam ponad setkę planów zdjęciowych. Sesje, teledyski, seriale, filmy polskie i zagraniczne oraz reklamy.

 

W trakcie mojej pracy stworzyłam również kilka narzędzi pomocnych w realizacji produkcji artystycznych. Kluczem do sukcesu projektu jest jego dobre planowanie. Z tą myślą powstał portal www.wynajmijsie.pl, na którym (nie wychodząc z domu) można wyszukać elementy potrzebne do realizacji planu zdjęciowego. Lokacje, rekwizyty, oświetleniowców, aktorów, czy samochody z lat 70’. Wszystko w jednym miejscu!

 

Obecnie pracuję nad kolejnymi udogodnieniami dla branży artystycznej, a zwłaszcza dla jej nowicjuszy. Moim nadrzędnym celem jest promowanie ekip, które reprezentują wysoki standard usług na i po planie zdjęciowym, tworząc w ten sposób siatkę kontaktów wartych polecenia. Nasza branża artystyczna jest bardzo mała, dlatego zmiany ku wyższej jakości świadczonych usług, a co za tym idzie wyższych budżetów klienta, są możliwe do zrealizowania w realnie krótkim przedziale czasowym.

 

Niech się spełni!

 

Dorota Kowalska

ROOMS
FullSizeRender.jpg

MASZ POMYSŁ NA WSPÓLNY PROJEKT?
SZUKASZ LOKACJI?
DAJ ZNAĆ!


home@heart2art.pl
+48 607 480 710

bottom of page